Plugins - Regenerate Thumbnails - Stable (latest release) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Errors Encountered
ro: Erori apărute

note: Description of the plugin
en: Regenerate the thumbnails for one or more of your image uploads. Useful when changing their sizes or your theme.
ro: Regenerează miniaturile pentru una sau mai multe încărcări de imagini.Util când le modifici dimensiunile sau schimbi tema.

en: {count} seconds
ro: {count} secunde

en: {count} minutes
ro: {count} minute

en: {count} hours
ro: {count} ore

en: Regenerate Thumbnails For The %d Selected Attachments
ro: Regenerează miniaturile pentru %d atașamente selectate

en: Regenerating…
ro: Regenerez...

en: Error Regenerating
ro: Eroare la renerare

en: Thumbnail Sizes
ro: Dimensiuni miniatură

en: Regenerate Thumbnails For All Attachments
ro: Regenerează miniaturile pentru toate atașamentele

en: Regenerate Thumbnails For All {attachmentCount} Attachments
ro: Regenerează miniaturile pentru toate atașamentele {attachmentCount}

en: Regenerate Thumbnails For Featured Images Only
ro: Regenerează miniaturile numai pentru imaginile reprezentative

en: Alternatives
ro: Alternative

en: cropped to fit
ro: decupată pentru a se potrivi

en: Loading…
ro: Încarc...

en: This item is not an attachment.
ro: Acest element nu este un atașament.

en: No attachment exists with that ID.
ro: Nu există niciun atașament cu acel ID.

en: Regenerate the thumbnails for this single image
ro: Regenerează miniaturile doar pentru această imagine

note: Plugin Name of the plugin
en: Regenerate Thumbnails
ro: Regenerează miniaturile
